Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Field
eu: Eremua

en: Theme
eu: Tema

en: Module
eu: Modulua

en: Profile
eu: Profila

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Extension
eu: Luzapena
