Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Field
fi: Kenttä

en: Theme
fi: Teema

en: Module
fi: Moduuli

en: Profile
fi: Profiili

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Extension
fi: Tiedostopääte
