Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Theme
fr: Thème

en: Profile
fr: Profil

en: Target type
fr: Type cible

en: Reference
fr: Référence

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Select one
fr: Choisir
