Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Field
gl: Campo

en: Theme
gl: Tema

en: Module
gl: Módulo

en: Profile
gl: Perfil

en: Reference
gl: Referencia

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Extension
gl: Extensión
