Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Field
hu: Mező

en: Theme
hu: Smink

en: Module
hu: Modul

en: Profile
hu: Profil

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Reference
hu: Referencia

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Extension
hu: Kiterjesztés
