Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Field
id: Bidang

en: Theme
id: Tema

en: Module
id: Modul

en: Profile
id: Profil

en: Reference
id: Referensi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Extension
id: Ekstension
