Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Field
ka: ველი

en: Module
ka: მოდული

en: Profile
ka: პროფილი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
