Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ
