Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Theme
nl: Thema

en: Profile
nl: Profiel

en: Target type
nl: Doeltype

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Extension
nl: Extensie
