Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Field
oc: Camp

en: Theme
oc: Tèma

en: Module
oc: Modul

en: Profile
oc: Perfil

en: Default value
oc: Valor per defaut
