Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Field
fa: میدان

en: Theme
fa: پوسته

en: Module
fa: ماژول

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Extension
fa: پسوند
