Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Field
ru: Поле

en: Theme
ru: Тема

en: Module
ru: Модуль

en: Profile
ru: Профиль

en: Target type
ru: Тип цели

en: Reference
ru: Связь

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Extension
ru: Расширение
