Extension reference (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Field
uk: Поле

en: Theme
uk: Тема

en: Module
uk: Модуль

en: Profile
uk: Профіль

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Reference
uk: Посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: Extension
uk: Розширення
