Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Field
hr: Polje

en: Theme
hr: Tema

en: Module
hr: Modul

en: Profile
hr: Profil

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
