Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Field
sk: Pole

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Module
sk: Modul

en: Profile
sk: Profil

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Reference
sk: Referencia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Extension
sk: Rozšírenie
