Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Field
ar: الحقل

en: Theme
ar: حلة

en: Module
ar: الوحدة

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Target type
ar: نوع الهدف

en: Reference
ar: مرجع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Extension
ar: امتداد
