Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Field
ca: Camp

en: Theme
ca: Tema

en: Module
ca: Mòdul

en: Profile
ca: Perfil

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Extension
ca: Extensió
