Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Field
da: Felt

en: Theme
da: Tema

en: Module
da: Modul

en: Profile
da: Profil

en: Target type
da: Måltype

en: Default value
da: Standardværdi

en: Extension
da: Udvidelse
