Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Field
de: Feld

en: Module
de: Modul

en: Profile
de: Profil

en: Target type
de: Zieltyp

en: Reference
de: Referenz

en: Default value
de: Standardwert

en: Extension
de: Erweiterung
