Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: Field
he: שדה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Module
he: מודול

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Target type
he: סוג יעד

en: Reference
he: רפרנס

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Extension
he: הרחבה
