Extension reference (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Field
pl: Pole

en: Theme
pl: Skórka

en: Module
pl: Moduł

en: Profile
pl: Profil

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Reference
pl: Referencja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Extension
pl: Rozszerzenie
