Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Theme
hr: Tema

en: Module
hr: Modul

en: Profile
hr: Profil

en: About
hr: Opis

en: No link
hr: Nema poveznice.
