Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Theme
ja: テーマ

en: Module
ja: モジュール

en: Profile
ja: プロフィール

en: Target type
ja: ターゲットタイプ

en: Reference
ja: 参照

en: Extension
ja: 拡張子

en: About
ja: アバウト

en: No link
ja: リンクなし

en: Field types
ja: フィールドタイプ
