Extension Reference Field (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
