Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Theme
ca: Tema

en: Module
ca: Mòdul

en: Profile
ca: Perfil

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Reference
ca: Referència

en: Extension
ca: Extensió

en: About
ca: Detalls

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Field types
ca: Tipus de camps
