Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: About
ne: बारेमा
