Extension Reference Field (1.1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
