Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Label
it: Etichetta

en: Theme
it: Tema

en: Module
it: Modulo

en: Profile
it: Profilo

en: Target type
it: Tipo destinazione

en: Extension
it: Estensione

en: About
it: Informazioni

en: No link
it: Nessun link

en: Field types
it: Tipi di campo
