Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: Label
pt: Etiqueta

en: Theme
pt: Tema

en: Module
pt: Módulo

en: Profile
pt: Perfil

en: Target type
pt: O tipo de destino

en: Extension
pt: Extensão

en: About
pt: Sobre

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: Field types
pt: Tipos de campo
