Extension Reference Field (1.2.1-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Label
vi: Nhãn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: About
vi: Giới thiệu

en: No link
vi: Không liên kết
