Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Theme
az: Tema

en: Module
az: Modul

en: Extension
az: Əlavə

en: About
az: Haqqında

en: No link
az: Link yoxdur

en: Field types
az: Sahə növləri
