Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Label
be: Подпіс

en: Theme
be: Тэма

en: Module
be: Модуль

en: Profile
be: Профіль

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Field types
be: Тыпы палёў
