Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Module
bn: মডিউল

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: About
bn: সম্পর্কে
