Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད
