Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Label
bs: Oznaka

en: Theme
bs: Tema

en: Profile
bs: Profil

en: No link
bs: bez linka
