Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Theme
cy: Thema

en: Profile
cy: Proffil

en: Target type
cy: Math o darged

en: No link
cy: Dim dolen
