Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Theme
eu: Tema

en: Module
eu: Modulua

en: Profile
eu: Profila

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Extension
eu: Luzapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Field types
eu: Eremu motak
