Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Theme
fi: Teema

en: Module
fi: Moduuli

en: Profile
fi: Profiili

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: About
fi: Tietoja

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Field types
fi: Kenttätyypit
