Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Label
fr: Libellé

en: Theme
fr: Thème

en: Profile
fr: Profil

en: Target type
fr: Type cible

en: About
fr: À propos

en: No link
fr: Aucun lien

en: Field types
fr: Types de champs
