Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Theme
gl: Tema

en: Module
gl: Módulo

en: Profile
gl: Perfil

en: Extension
gl: Extensión

en: About
gl: Información

en: No link
gl: Sen ligazón
