Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે

en: No link
gu: કડી નથી
