Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Label
hu: Címke

en: Theme
hu: Smink

en: Module
hu: Modul

en: Profile
hu: Profil

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: About
hu: Leírás

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Extension type
hu: Kiterjesztés típusa
