Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Label
jv: Judul

en: Theme
jv: Tema

en: Module
jv: Modul

en: Profile
jv: Profil

en: About
jv: Ngenani
