Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Label
ka: სათაური

en: Module
ka: მოდული

en: Profile
ka: პროფილი
