Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Profile
km: ទម្រង់

en: About
km: អំពី
