Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Theme
oc: Tèma

en: Module
oc: Modul

en: Profile
oc: Perfil

en: About
oc: A prepaus

en: No link
oc: Aucun ligam
