Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Theme
sl: Tema

en: Profile
sl: Profil

en: About
sl: O modulu
