Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: About
te: గురించి
