Extension Reference Field (1.2.2-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Theme
uk: Тема

en: Module
uk: Модуль

en: Profile
uk: Профіль

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Extension
uk: Розширення

en: About
uk: Про модуль

en: No link
uk: Без посилання

en: Field types
uk: Типи полів
