External DB Login (8.x-1.0-alpha01) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Port
ar: منفذ

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ar: عذرا، لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة المرور. <a href="@password">هل نسيت كلمة مرورك؟</a>

en: -Select-
ar: -اختر-

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
ar: MySQL أو MariaDB أو Percona Server أو ما يقوم مقامها
